Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

V Forum Rozwoju Miast i Regionów pt. „Cyfryzacja to rewolucja” / Aktualności

V Forum Rozwoju Miast i Regionów pt. „Cyfryzacja to rewolucja”

2019-12-09
W środę 4 grudnia w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odbyła się konferencja V Forum Rozwoju Miast i Regionów województwa Kujawsko-Pomorskiego. Problematyka spotkania opierała się o rozwój usług z zakresu e-administracji.

Celem spotkania były odpowiedzi na trzy główne pytania: co to jest cyfryzacja, jaką funkcję pełni w administracji publicznej, a także jakie towarzyszą jej problemy.

Na konferencji obecni byli m.in. wicemarszałek województwa Zbigniew Ostrowski, prof. dr hab. Daniela Szymańska z UMK w Toruniu, dyr. Departamentu Cyfryzacji z Urzędu Marszałkowskiego Sławomir Kozłowski oraz przewodniczący stowarzyszenia „Europa Kujaw i Pomorza” Michał Korolko. Podejmowane były tematy związane ze znaczeniem cyfryzacji w administracji publicznej. Prezentowane były także rozwiązania z kategorii usług cyfrowych, które zostały wprowadzone w samorządach terytorialnych. Na koniec przeanalizowany został stan realizacji projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.Źródło: tylkotorun.pl
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja