Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Wsparcie NASK dla inicjatyw edukacyjnych / Aktualności

Wsparcie NASK dla inicjatyw edukacyjnych

2019-11-07
Wystartowała już druga edycja konkursu, w ramach którego Państwowy Instytut Badawczy NASK udziela wsparcia akcjom, mającym na celu edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa. Fundusz Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych przeznaczy 25 tys. zł. dofinansowania dla najlepszych inicjatyw.

Celem konkursu jest wyłonienie i dofinansowanie projektów, które służą wykorzystaniu nowych technologii w edukacji informatycznej społeczeństwa. W tegorocznym cyklu jest to druga edycja, a tematem przewodnim jest „cyberbezpieczeństwo”. Technologie cyfrowe stanowią nieodłączny element codziennego funkcjonowania dzieci i młodzieży, dlatego Instytut NASK angażuje się od wielu lat w edukowanie społeczeństwa na temat bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Instytut prowadzi również badania na temat zachowania dzieci i młodzieży w internecie, a także organizuje kampanie społeczne. Pierwsza edycja konkursu związana ze społecznymi i edukacyjnymi aspektami cyberbezpieczeństwa spotkała się z dużym zainteresowaniem szkół. Wnioski o dofinansowanie w ramach funduszu Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych w NASK mogą składać osoby fizyczne i prawne, publiczne i niepubliczne jednostki oświatowe oraz organizacje pozarządowe. Druga edycja konkursu potrwa od 4 do 30 listopada. Regulamin oraz wniosek, dostępny jest na stronie Instytutu.


Źródło: cyberdefence24.pl

wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja