Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Kredyty w ramach projektu Mobilny Bankowiec / Aktualności

Kredyty w ramach projektu Mobilny Bankowiec

2020-09-23
Poczta Polska poszerza zakres prowadzonych usług, oferując kredyty konsumpcyjne Banku Pocztowego, stawiając przy tym na ich cyfryzację.

Listonosz za pomocą aplikacji na tablecie będzie rejestrować dane kontaktowe osób, które będą zainteresowane uzyskaniem dodatkowego finansowania. W elektronicznej wersji formularza kontaktowego znajdą się jedynie imię, nazwisko oraz numer telefonu, które następnie przesłane zostaną do Banku Pocztowego. Po otrzymaniu formularza, doradca kredytowy skontaktuje się z potencjalnie zainteresowaną osobą oraz ustali spotkanie w dogodnym czasie w wybranej placówce Poczty Polskiej.

Współpraca z Bankiem Pocztowym niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla klientów, jak i listonoszy. Ze strony klienta jest to bardzo prosty sposób na uzyskanie środków pieniężnych, a dla listonosza dodatkowe wynagrodzenie. Warunkiem otrzymania prowizji dla listonosza jest jedynie podpisanie umowy pożyczki przez osobę , którą zarejestrował za pomocą aplikacji mobilnej. Doradcy kredytowi mają równocześnie szansę na pozyskanie tzw. leadów kredytowych.

Źródło: money.pl
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Niebezpieczeństwa w sieci - co grodzi dzieciom?