Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Nowe znaczki multimedialne z kodami QR / Aktualności

Nowe znaczki multimedialne z kodami QR

2018-08-01
23 lipca nastąpiła emisja nowych znaczków „Polska Zobacz Więcej”. Wprowadzone przez Pocztę Polską znaczki, dzięki dodanym do nich multimedialnym kodom QR, pozwalają zobaczyć wybrzeże Bałtyku oraz Kopalnię Soli „Wieliczka”.

Kody QR odsyłają do filmów o największych atrakcjach turystycznych Polski. Wykorzystują one zdjęcia oraz wideo z lotu ptaka ukazujące krajobrazy i miejsca wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a także malownicze miejscowości oraz parki narodowe.

Jedną z atrakcji, którą możemy obejrzeć jest Komora Weimar w Kopalni Soli „Wieliczka” – ukazana na znaczku o wartości 2.60 zł – będąca jedną z dwudziestu komór na trasie turystycznej po kopalni. Drugi ze znaczków pozwala nam cieszyć się urokami malowniczego wybrzeża Bałtyku z jego szerokimi plażami i atrakcjami turystycznymi.

Autorką projektu jest Marzena Dąbrowska. Znaczki wydrukowane są techniką offset na papierze fluorescencyjnym w nakładzie 160 000 sztuk. Ich wymiar to 51 x 39,5 mm a cena to 2,60 zł oraz 5,20 zł za sztukę.

Źródło: media.poczta-polska.pl
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Niebezpieczeństwa w sieci - co grodzi dzieciom?