Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Bezpłatna konferencja firm wieloodziałowych /

Bezpłatna konferencja firm wieloodziałowych

2012-05-07
Systemy przyszłości dla branży handlowej - pod takim hasłem 30 maja br. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim odbędzie się konferencja skierowana do kadry zarządzającej firmami wielooddziałowymi.

Tematem przewodnim wydarzenia, organizowanego przez Klaster IT, będą innowacyjne rozwiązania informatyczne, systemy zarządzania sprzedażą i logistyką oraz zarządzanie procesami wewnętrznymi. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Celem przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń oraz dyskusja o nowych rozwiązaniach dedykowanych firmom wielooddziałowym.
Udział w wydarzeniu jest doskonałą okazją nie tylko, aby poznać nowoczesne technologie informatyczne podnoszące efektywność działania firmy, ale również porozmawiać z ekspertami i uzyskać fachową konsultację. Natomiast po bogatej części merytorycznej, w sarmackiej atmosferze, obywać się będą kuluarowe rozmowy – wyjaśnia Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.klasterit.pl
 

wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja