Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Digitalizacja – trendy i technologie, które zmieniają biznes /

Digitalizacja – trendy i technologie, które zmieniają biznes

2019-09-18
16 października w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata klubowa organizowana przez Executive Club. Tematem przewodnim będzie „Digitalizacja – trendy i technologie, które zmieniają biznes”. Współorganizatorem wydarzenia jest BDO Technology.

Wydarzenie jest okazją do wymiany wiedzy pomiędzy ekspertami z sektora IT, dostawcami rozwiązań, przedstawicielami świata nauki oraz entuzjastami tematyki nowych technologii i digitalizacji. Podczas debaty będziemy dyskutować o najlepszych praktykach – tym, co i jak robić, aby uczestniczyć w wyścigu technologicznym. Eksperci pochylą się również nad tematyką nowych modeli biznesowych, transformacji rynku pracownika, bezpieczeństwie danych oraz bezpieczeństwie sieciowym.

Do udziału zostali zaproszeni m.in.: Marek Zagórski – Minister Cyfryzacji, Prof. Piotr Płoszajski – Katedra Teorii Zarządzania, Szkoła Główna Handlowa, Andrzej Dulka – Prezes Polskiej Izby Inwestycji i Rozwoju, Prof. Jacek Leśkow – Dyrektor NASK – Państwowy Instytut Badawczy, Tomasz Napiórkowski – Dyrektor Departamentu Rozwoju Usług Cyfrowych i Otwartości Danych w Ministerstwie Cyfryzacji, dr hab. Roman Szwed – Prezes Zarządu Atende, Michał Góra – Prezes Zarządu Alfavox, Piotr Paszczyk – Prezes Zarządu, APN Promise.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli kadry zarządzającej i osób piastujących stanowiska dyrektorskie w firmach działających na polskich i zagranicznych rynkach. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu. Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem:
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja