Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

IT w Administracji /

IT w Administracji

2017-10-30
23 listopada w Warszawie (Hotel Courtyard by Marriott) odbędzie się bezpłatna konferencja dedykowana polskim urzędom i instytucjom administracji publicznej. 

IT w Administracji to szansa na wysłuchanie wykładów merytorycznych m.in. z zakresu: 
  • przepisów unijnych, jakie polskie urzędy będą musiały przestrzegać w związku z wejściem w życie Dyrektywy o elektronicznych fakturach,
  • jak w dobie przyrostu ilości różnego rodzaju danych cyfrowych w instytucjach publicznych rozbudować infrastrukturę informatyczną, aby przebiegała w sposób dobrze zaplanowany w czasie oraz przewidywała właściwy dobór rozwiązań technicznych,
  • zostaną również przedstawione przyszłe korzyści dla Obywatela płynące z mechanizmów rocesowo-technicznych, które zapewni Platforma Integracji Usług i Danych.

Firmy IT m.in. takie jak: LOG Systems, Legrand Polska, Mikrofilm-service zaprezentują konkretne i gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji, którzy z tematem się zmierzyli: Mariusz Misiek (Ministerstwo Cyfryzacji), Krzysztof Sirko (Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie), Rafał Sowiński (Instytut Logistyki i Magazynowania).

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie wydarzenia: www.gigacon.org/event/administracja_warszawa_17/#agenda

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest bezpłatna rejestracja każdego z pracowników urzędu/instytucji przez stronę www:


wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja