Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie /

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

2017-07-06
26-27 lipca 2017 r. odbędzie się największa w Polsce konferencja poświęcona obiegowi informacji w organizacji. Zapraszamy do bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację.

Gorąco zachęcamy do udziału w dwudniowej konferencji poświęconej właśnie tej tematyce – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Summit EOIF GigaCon. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią:
  • Sponsor Główny konferencji - WEBCON
  • Sponsorzy - DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, BeOne, SkanSerwis, Kodak Alaris  i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl). A także ODO 24 i Fundacja Wiedza To Bezpieczeństwo z kącikiem porad o RODO.

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

W agendzie pojawiły się już niektóre tematy prelekcji i można je znaleźć tutaj: http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#agenda
Kolejne tematy już wkrótce!

Organizatorzy przewidują dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. druk 3D, drony), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: PTI Oddział Mazowiecki oraz IEEE Computer Society Polska.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja