Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Konferencja „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0” /

Konferencja „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0”

2018-05-11
Już 21 maja 2018 r. w Krakowie, na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego przy ul. Podole 60, odbędzie się konferencji „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0”. Wydarzenie podzielone zostało na dwa bloki tematyczne: Źródła informacji oraz Narzędzia i techniki pracy.

WPI 3.0 to spotkanie dla praktyków i pasjonatów, którzy na co dzień zajmują się pozyskiwaniem, analizą, przetwarzaniem oraz zarządzaniem informacją. To także konferencja dla wszystkich zainteresowanych odbiorców informacji, korzystających np. z baz danych, analiz i raportów. Agenda konferencji obfituje w case study związane z szeroko pojętym wyszukiwaniem, analizą, opracowaniem i weryfikacją informacji. Eksperci występujący na WPI zapewniają przekazywanie wiedzy na podstawie doświadczenia z pracy, na przykład z Google’em, Big Data, aplikacjami internetowymi, mediami społecznościowymi lub specjalistycznymi bazami danych.

WIP 3.0 jest organizowany przez dwie współpracujące organizacje – Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji (SPI) oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (IINiB UJ). Celem SPI jest integracja oraz rozwój branży informacyjnej w Polsce. Wśród organizatorów są zarówno infobrokerzy, researcherzy, analitycy rynku, wywiadowcy gospodarczy, detektywi, naukowcy, specjaliści informacji, a także copywriterzy, prawnicy oraz inne osoby pracujące z informacją na co dzień. IINiB UJ natomiast to pierwszy instytut w Polsce, który wprowadził specjalizację z infobrokeringu i z sukcesem kontynuuje edukację przyszłych profesjonalistów informacji.

Rejestracja na WPI 3.0 jest obowiązkowa, a uczestnictwo nieodpłatne. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie http://www.spi.org.pl/
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja