Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Środki unijne dla sektora publicznego w Nowej perspektywie finansowej /

Środki unijne dla sektora publicznego w Nowej perspektywie finansowej

2015-07-29

Cyfrowy Urząd został Patronem Medialnym warsztatów pt. „Środki unijne dla sektora publicznego w Nowej perspektywie finansowej 2014-2020”.

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Zespołów projektowych i pracowników sektora publicznego, którzy zamierzają korzystać z dofinansowania z funduszy strukturalnych i inwestycyjnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (EFS i EFRR). Odbędzie się 26 sierpnia 2015 w Warszawie.

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom i uczestniczkom zasad realizacji projektów sektora publicznego w ramach Nowej perspektywy finansowej 2014-2020 - czyli kto, kiedy, na co i ile środków będzie mógł pozyskać. Uczestnicy i uczestniczki nabędą wiedzę pozwalającą przygotować się do skutecznego aplikowania o środki unijne w ramach przyszłej perspektywy finansowej. Dzięki tej wiedzy będą mogli oszacować swoje szanse na dofinansowanie oraz wybrać te obszary, które mogą być dla nich szczególnie atrakcyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

W ramach współpracy z Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. możecie Państwo skorzystać z 10% rabatu na udział w wydarzeniu poprzez rejestrację tutaj.

wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja