Menu
Ankieta
Czy chciałbyś, aby urząd w Twoim miejscu zamieszkania świadczył usługi drogą elektroniczną?
Tak
Nie
Nie wiem
Subskrypcja
podaj swój adres e-mail

Znamy program Kongresu Profesjonalistów IT /

Znamy program Kongresu Profesjonalistów IT

2016-07-08
Kongres IT w Rzeszowie.
Kongres IT w Rzeszowie.
Zastosowanie nowoczesnych technologi informatycznych w biznesie będzie tematem przewodnim IV edycji Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 27 października w stolicy Podkarpacia. Dzięki wystąpieniom plenarnym ekspertów konferencja jest doskonałym forum do wymiany poglądów na temat nowych technologii i nie tylko.

IT jest zdecydowanie najbardziej perspektywiczną dziedziną na świecie. Prężnie rozwijające się firmy potrzebują zaawansowanych rozwiązań, które pozwolą na dalszą ekspansję oraz zwiększanie zysków. Szczególnie ważne jest to w województwie podkarpackim, które staje się technologiczną wizytówką Polski, a sam Rzeszów, nazywany stolicą innowacji, stanowi najlepszy przykład miasta, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi przyspiesza swój rozwój.

Kongres Profesjonalistów IT jest skierowany do osób zarządzających, w tym prezesów firm i dyrektorów w instytucjach czy jednostkach samorządu terytorialnego. Wśród prelegentów jak co roku znaleźli się praktycy branży teleinformatycznej i osoby zawodowo zajmujące się nowymi technologiami.

Jedno z wystąpień przygotował Piotr Gajewski z Sony Europe Limited sp. z o.o., który jest odpowiedzialny za rozwój nowych kanałów sprzedaży dla profesjonalnych narzędzi Sony przeznaczonych do wyświetlania obrazu i komunikacji audiowizualnej. Jego doświadczenia z tego zakresu pozwolą uczestnikom Kongresu poznać najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania stosowane w projektorach oraz monitorach.

Optymalizacja procesów biznesowych bez zastosowania inteligentnych rozwiązań może stanowić wyzwanie. Sporym ułatwieniem mogą być systemy modularne takie jak „Atmosfera”. To system, który działa w największych polskich firmach od ponad 10 lat. Wielkie marki (TVP SA, Agora SA, Netia SA) doceniają profesjonalną obsługę odbiorców usług IT, które zapewnia to rozwiązanie. O zastosowaniu tego typu narzędzi szerzej opowiedzą Krzysztofa Zawada – Wiceprezes Zarządu itWORKS oraz Klaudia Żukowska – Dyrektor ds. Sprzedaży itWORKS. -  Niezawodne narzędzia do zarządzania procesami biznesowymi są dla przedsiębiorstwa czynnikiem determinującym jakość jego funkcjonowania, a niekiedy jego „być, albo nie być obecnym na rynku”. Chcemy ten temat poruszyć zarówno dosłownie, jak i metaforycznie, prezentując uczestnikom wizję nowej, lepszej Atmosfery – zapewnia Krzysztof Zawada.

Satysfakcja klienta dla każdego przedsiębiorcy jest najważniejsza. To właśnie od niej zależy bilans zysków i strat. Z tego powodu odpowiedzialne zarządzanie reklamacjami jest jednym z kluczowych elementów funkcjonowania współczesnych spółek. Ten temat przybliży Dariusz Pitera, kierownik projektów Ideo sp. z o.o. IT jest branżą, która cały czas się rozwija, dlatego Aleksander Lipowski oraz Mikołaj Demko z Altkom Akademia S.A. opowiedzą, jak się uczy i będzie uczyło IT. Sławomir Rajch z Raben Polska sp. z o.o. opisze temat logistyki e-commerce i ekonomii myślenia, zaś Dariusz Tworzydło, prezes Exacto Sp. z o.o., ekspert z zakresu public relations, zaprezentuje uczestnikom działanie wirtualnego biura prasowego Newslink, inteligentnego narzędzia w systemie komunikacji firmy z mediami.

Pozostali prelegenci to m.in. Tomasz Oleniacz z Vegacom sp. z o.o., Michał Machowski z PROFERIS Sp. z o.o., Jakub Uciński z Comarch SA, Tomasz Winnicki z Brother sp. z o.o., Grzegorz Jurczak z Soneta sp. z o.o. oraz Grzegorz Flaga z ZETO-RZESZÓW sp. z o.o.
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
Kod obrazkowy:  
Przepisz kod: *
Wyszukiwarka
wyszukaj na stronie
  copyright © 2007 by IRSI Pozycjonowanie  |  CMS   powered by Edito
 
Cyfrowy Urząd - e-government - elektroniczna administracja